                    Enhet: XE500C21-HZ2IT (XE500C21-HZ2IT)
                    Desktop-BOX
                    2007-000043 R-chip 1kΩ 1% 1/16W
                    På lager
                    23,-KJØP
                    Desktop-BOX
                    2007-000503 R-chip 2.2Ohm,5%,1/16W,DA,TP,1608
                    På lager
                    14,-KJØP
                    2007-000695 R-chip 3.3Ω,5%,1/16W
                    23,-KJØP
                    2007-000758 R-chip 330kOhm 5% 1/1
                    8,-KJØP
                    2007-000962 R-CHIP 5.1KOHM,1%,1/1
                    14,-KJØP
                    2007-001119 R-chip 680Ohm,5%,1/16
                    8,-KJØP
                    2007-002425 R-chip 1Ohm 5% 1/16W
                    2203-000254 Keramisk chipkondensator 10nF 10% 16V X
                    2203-000330 C-keramikk, chip 12pF, 5%, 50V, NP
                    2203-000575 Keramisk chipkondensator 220nF 10% 50V